Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-04-30 06:34

lorem
  •     İçeride TCMB Enflasyon Raporu, Dış Ticaret Dengesi ve Turizm İstatistikleri açıklanacakken, Euro Bölgesinde büyüme verisi Almanya’da ise enflasyon verileri ön planda olacak.
  •          Cumhurbaşkanı Erdoğan IDEF’19 14. Uluslararası Savunma Sanayi Fuarına katılacak. Ardından 4. Ticaret Müşavirleri Konferansına daha sonra ise MYK Toplantısına katılacak.(11:00 – 15:00 – 18:00)
  •          Beyaz Saray: Trump, Erdoğan İle S-400 Savunma Sistemi, Ticaret Ve Suriye'yi Konuştu.
  •          ABD’nin Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey’in 30 Nisan-2  Mayıs tarihleri arasında Ankara’ya geleceği açıklandı.
  •          Borsa İstanbul’da yatay açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.