Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-05-07 06:14

lorem  •          YSK İstanbul için kararını açıkladı. İstanbul seçimleri 23 Haziran’da yeniden yapılıyor. Gerekçe ise Kamu Görevlisi Olmayan Sandık Kurulu Başkan Ve Üyeler.
  •          AK Parti, CHP, HDP ve İYİ Parti'nin Meclis grup toplantıları düzenlenecek.
  •          TASS'ın diplomatik kaynaklara dayandırdığı habere göre Türkiye'nin  Rusya'dan satın aldığı S-400 hava savunma sistemlerini kullanacak  Türk askerlerinin eğitimine bu ay sonunda Rusya'daki bir askeri üste başlanacak
  •          ABD borsalarında satışlar devam ederken Avrupa borsaları genelde satıcılı ve Asya Borsalarında karışık kapanışlar gerçekleşti.
  •          Borsa İstanbul’da negatif açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.