Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-07-01 06:02

lorem

·         Dünya Bankası ile EBRD Türk bankacılık sektöründeki sorunlu kredileri görüşmek için bir araya gelecek
·         Xi ve Trump, diyalog ve müzakereye devam  edeceklerini açıkladı. Trump, ABD’li şirketlerin Huawei’ye ekipman  satmaya devam edeceğini de söyledi
·         Trump, S-400 konusuna ilişkin bir soruya, "Karışık bir konu. Farklı çözümler arıyoruz. Adil olmak zorundasınız.
·         Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yaptırım olmayacağını Trump'tan duymuş olduk.
·         Borsa İstanbul’da pozitif açılış bekleniyor.


Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.