Bu haberleri atlamayın..

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2017-12-22 06:31

lorem
  • Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda ABD'nin Kudüs kararını geri almasını öngören tasarı 128 ülkenin oylarıyla kabul edildi.
  • ABD’de görülen Hakan Atilla davasında jüri üyeleri, Atilla'nın suçlu olup olmadığını belirlemek için yaptığı görüşmelerin ikinci günün de bir karara varamadı.
  • Avrupa tarafında Fransa ve İngiltere'de 3. çeyrek büyüme verisi açıklanacak. 
  • Türkiye'de konut fiyat endeksi, ABD'de kişisel gelir ve harcamalar, dayanıklı mal siparişleri takip edeceğimiz veriler.  
  • Borsa İstanbul’da yatay açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.