Bu haberleri atlamayın.

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-02-07 06:43

lorem

  • Afrin'deki Zeytin Dalı operasyoonu ve yansımaları takip ediliyor. 
  • Yurtdışında Almanya'da hükümet kurma çalışmaları takip ediliyor. Nihai sonuca ulaşılamaması Avrupa piyaslarındaki satışın en büyük sebebi gözüküyor. 
  • S&P 500 Endeksi Kasım 2016'dan Bu Yana En İyi Performansını Kaydetti . Dow Jones Endeksi 569 puanla son 2 yılın en hızlı günlük yükselişini kaydetti.
  • Petrol iki haftanın en düşük seviyesinden yükseldi.
  • Borsa İstanbul'da pozitif açılış bekleniyor. 


Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.