Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-05-18 06:38

lorem

  • Commerzbank açıklamasında Merkez Bankası toplantısına kadar doların 5 TL'yi aşma olasılığından bahsetti. 
  • Yurtdışında EURO Bölgesi Mart ayı cari işlemler ve dış ticaret dengesi verileri açıklanacak.  
  • Japonya, Trump'ın çelik ve alüminyum tarifelerine karşı ABD'nin Japonya'ya yaptığı 409 milyon dolarlık ihracata karşı önlem alacaklarını açıkladı.
  • İngiltere ABD'nin çekildiğini açıkladığı İran nükleer anlaşmasını Fransa ve Almanya ile birlikte sürdüreceklerini açıkladı. 
  • Borsa İstanbul'da yatay açılış bekleniyor. 

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.