Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-05-24 06:30

lorem

  • TCMB'nin dün yaptığı toplantıda GLP faizi %13,50'den %16,50'ye yükseltildi. 
  • Trump otomotive "ulusal güvenlik" dolayısıyla ek gümrük vergisi tasarlıyor bununla birlikte Çin ile ticaret anlaşmasının da zor olduğunu belirtti. 
  • Yurtiçinde haftalık menkul kıymet istatistikleri açıklanacak.
  • Yurtdışında Almanya 1.Çeyrek yıllık büyüme, ABD haftalık işsizlik maaşı başvuruları ve konut fiyat endeksi verileri takip edilecek.

  • Borsa İstanbul'da  pozitif açılış bekleniyor. 


Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.