Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-05-30 06:25

lorem  • Moody's, Türkiye'nin 2018 ve 2019 büyüme beklentilerini aşağı çekti. 2018 ve 2019 yılları büyüme rakamı sırasıyla %2,5 ve %2 olarak revize edildi (Önceki: 2018: %4,0 2019: %3,5) 
  • Bugün yurtdışında ABD ve Fransa 1. çeyrek büyüme oranları takip edilecek. 
  • Yurtiçinde TR Ekonomik güven endeksi verisi açıklanacak.
  • Avrupa borsaları dün günü İtalya kaynaklı gelişmeler nedeniyle İngiltere hariç düşüşle tamamladı. Moody's İtalya'nın kredi notunun düşürülmesi yönünde izlemeye alındığını bildirdi. 
  • Borsa İstanbul'da yatay açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.