Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-05-31 06:30

lorem
  • MSCI Türkiye dahil dört ülkenin endeksteki ağırlığını düşürebilir. (Kararı 31 Aralık'ta verecek.) Bu gece hisse değişiklikleri yapılacak. 
  • Yurtdışında ABD'de haftalık işsizlik maaşı başvuruları, EURO Bölgesinde Mayıs ayı öncü enflasyon tahmini verileri takip edilecek. 
  • Yurtiçinde Mehmet Şimşek'in Londra'daki görüşmeleri hakkında olası haber akışı takip edilecek. 
  • FED Bej kitap raporuna göre ABD'de ekonomik faaliyetleri Nisan ve Mayıs aylarından büyüme yapısında yaşanan değişikliklerle ılımlı genişledi. 
  • Borsa İstanbul2da yatay açılış bekleniyor. 

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.