Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-07-03 06:33

lorem


  • Yurtiçinde Haziran ayı TÜFE enflasyonu verisi açıklanacak. (10:00) 
  • Yurtdışında EURO Bölgesi Mayıs ayı perakende satışlar verisi takip edilecek. 
  • JP Morgan; "Ticaret savaşı endişeleri yükselirken gelişen piyasalarda satışlar etkili oluyor ve değer yaratıyor." açıklamasını yaptı. 
  • ABD'den F35'lerin iki ay içinde uçuşlara başlayacağı ve Trump'ın Türkiye'ye yüksek profilli büyükelçi atamak istediği açıklamaları yapıldı.  
  • Borsa İstanbul'da yatay açılış bekleniyor.  


Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.