Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-07-11 09:22

lorem
  • Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan sıkı maliye politikası ve enflasyonla mücadelede kararlılık mesajı geliyor. 
  • Dünyada ticaret savaşlarında kızışma devam ederken ABD ikinci paketi açıkladı. Çin'den ise misilleme bekleniyor.
  • Türkiye'de tahvil faizleri ve CDS primleri yüksek kalmaya devam ediyor. Dolar/TL'de 4,72 - 4,76 bandını direnç olarak takip ediliyor. 
  • ABD piyasaları dünü artıda kapatırken, Asya piyasalarında karmaşık görünüm ön planda. 
  • BİST100 endeksinde açılış yatay negatif gerçekleşebilir 

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.