Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-07-19 06:28

lorem
  • 21 Temmuz 2016'da başlayan ve 7 kez uzatılan OHAL sona erdi. 
  • Dün yapılan davada Rahip Brunson'un tutukluluk sürecinin devamına karar verildi. ABD Başkanı Trump serbest bırakılması çağrısında bulundu. 
  • Yurtdışında ABD haftalık işsizlik maaşı başvuruları verisi takip edilecek. 
  • AB Komisyonu Başkanı Juncker 25 Temmuz'da yapılacak AB - ABD arasındaki ticari ilişkiler konulu görüşme öncesi iyimser olduğunu belirtti. 
  • Borsa İstanbul'da yatay açılış bekleniyor. 

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.