Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-07-24 06:14

lorem

  • ABD borsaları yatay kapatırken, Asya piyasalarında yükseliş izliyoruz
  • Gelişen ülkelere ilişkin risk iştahı yeniden yukarıda. Geçtiğimiz hafta ETF'lere tahvil ve hisse senedi toplamında 377,4 milyon Dolar giriş gerçekleşti
  • Kredi derecelendirme kuruluşu JCR'dan Türk Bankacılık sektörü için iyimser bir tablo çiziliyor. Yükselen maliyetler artan kredi faizleri ile telafi edilebilir yorumu öne çıkıyor.
  • Bugün 14:00'de TCMB'den faiz kararı alacağız.
  • BİST100 endeksinde açılış yukarı yönlü gerçekleşebilir. 

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.