Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-07-26 06:38

lorem

  • ABD /Trump ve AB Komisyonu / Juncker'in, yükselen ticaret gerilimlerini sonlandırmak üzere yaptıkları toplantı uzlaşmayla sonuçlandı.
  • ABD Dışişleri Bakanı: Brunson'ın ev hapsi kararı memnuiyet verici ama yeterli değil.
  • Fitch: Ticaret savaşının kızışması küresel büyümeyi %0,4 aşağı çeker.
  • Bugün gerçekleşecek AMB politika toplantısında Draghi'den gelecek açıklamalar, piyasalarda yönü belirleyecek. Piyasalar Draghi den faiz artışının tam tarihini ve geri yatırım stratejilerine ilişkin detayları daha ileri bir noktada bildirmesini bekliyor
  • BİST100 endeksinde yukarı yönlü açılış bekleniyor

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.