Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-07-27 06:08

lorem  • ABD Başkanı, Brunson'ın serbest kalmaması durumunda yaptırım tehdidinde bulunurken, Türkiye'den ise yargıya müdahale ve NATO üyesine tehdit edilmemesi gerektiği eleştirisi var.
  • ECB'den faiz artırımı gelmezken, ECB Başkanı Draghi'den ise sözlü yönlendirmede bir değişiklik gelmedi. 
  • Fitch, önümüzdeki yılı 4 büyük merkez bankası için sıkılaştırma yılı olarak açıkladı
  • Haftanın genelinde gelişen ülkelere ilişkin risk iştahı yüksek kalsa da ABD borsaları karmaşık kapattı, Asya piyasalarında ise yatay pozitif bir görünüm ön planda
  • BİST100 endeksinin güne yatay negatif başlaması bekleniyor

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.