Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-08-28 06:15

lorem

  • Meksika ve ABD arasında yeni bir ticaret anlaşması sağlanırken, ABD borsaları yeni ticaret anlaşmasıyla yükselişte kapattı. 
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Almanya Cumhurbaşkanı Steinmer telefonda görüşürken, Türkiye ile AB ülkeleri arasındaki temas devam ediyor.
  • Almanya Dış İşleri Bakanı Maas'tan ABD'nin AB'nin önemli ortaklarına uyguladığı yaptırımların AB'ye zarar verebileceği uyarısı geldi. 
  • ABD piyasaları artıda kapatırken, Asya piyasalarında ise iyimserlik hakim. Dışarıdan esen hava olumlu.
  • BİST100 endeksinde yatay pozitif açılış bekleniyor. 93.400'ün ana direnç olduğunun altını çizelim. 

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.