Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-08-29 06:29

lorem
  • Moody’s, Türkiye’deki 18 bankanın ve 2 finans kuruluşunun notunu indirdi. Not indiriminin gerekçesi olarak ise, Türk lirasındaki değer kaybı ve fonlama imkanlarının azalma ihtimali gösterildi. 
  • Dow Jones Sanayi Endeksi 26.064,02 puandan kapandı. Standard&Poor's 500 Endeksi 2.897,52 puan, Nasdaq Teknoloji Endeksi de 8.030,04 puana çıktı. Rekor Kapanışlar gerçekleşti. 
  • Yurtiçinde Temmuz ayı dış ticaret istatistikleri verisi açıklanacak.
  • Yurtdışında ABD 2. Çeyrek GSYH büyüme ve fiyat endeksi verileri takip edilecek. 
  • Borsa İstanbul'da satıcılı açılış bekleniyor.


Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.