Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-09-18 06:26

lorem


  • ABD Başkanı Trump, Çin'den ithal edilen 200 milyar Dolarlık ürüne 24 Eylül'den itibaren yüzde 10 ek gümrük vergisi uygulayacak.
  • Suriye'nin Humus ve Lazkiye kentleri ile sahil şeridinde gece saatlerinde  patlamalar oldu. Saldırıyı kimin gerçekleştirdiği henüz bilinmezken bazı yerel kaynaklar İsrail'i işaret etti 
  • Erdoğan- Putin Kritik zirvesi sonrası, İdlib'de silahsız bölge kurulması için mutabakat sağlandığı açıklandı. 
  • Dün Avrupa ve ABD borsalarındaki düşüşün ardından Asya piyasaları artıda, ticaret savaşı endişeleri yeniden yükselişte.
  • BİST100 endeksinde aşağı yönlü açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.