Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-09-21 06:26

lorem


  • ABD borsalarında yeni rekor seviyeler görülürken, Dow Jones Sanayi endeksi 26.656 puandan kapattı. Dışarıda risk iştahı ABD cephesinde yüksek.
  • ABD'den Rusya ve Çin'e yeni yaptırımlar geliyor. Çin'in Rusya'dan S-400 füze almasından dolayı ABD'nin yeni yaptırımlara hazırlandığı açıklandı
  • .ABD Başkanı Trump, OPEC'in petrol fiyatlarını düşürmesi gerektiğini belirtti. 
  • Dolar/TL'de 6,23 - 6,2830 direnci üzerine ataklar zayıf kalırken, şimdilik geri çekilmede isteksiz bir görüntü var. Dikkatimiz faiz ve CDS'te. 
  • Borsa İstanbul'da hafif eksi açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.