Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-10-01 06:28

lorem

  • Türkiye Eylül Ayı İmalat PMI verileri saat 10:00 açıklanıyor.
  • TCMB Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminde uzun dönemli çalışmasına bugün  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasıyla başlıyor.
  • Veri açısından sakin günde Fed Başkanlarından Rosengren 19:15 de konuşuyor.
  • Borsa İstanbul Eylül'de son 9 ayın en yüksek getirisini sunarken, son 6 yıldır yatırımcısına kazandırdığı ekim ayına ilişkin analist beklentileri pozitif tarafta yer alıyor.
  • Borsa İstanbul'da yatay açılış bekleniyor. 


Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.