Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-10-03 06:29

lorem

  • Türkiye Eylül ayı Enflasyonu bugün saat 10.00 açıklanacak 
  • Commerzbank ekonomisti ABD'li Rahip Brunson'un serbest bırakılması durumunda Dolar/TL'nin 5,50 Seviyesine gerileyeceğini söyledi.
  • TBMM Genel Kurulda Irak ve Suriye'ye sınır ötesi operasyon konusunda hükümete verilen yetkinin uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi görüşülecek. (TBMM 14:00)
  • Plan ve Bütçe Komisyonunda, Türkiye Kalkınma Bankası A.Ş hakkında kanun teklifi ele alınacak. (TBMM 13:00)
  • Borsa İstanbul'da yatay açılış bekleniyor.


Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.