Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-10-09 06:26

lorem


  • Bugün Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın enflasyonla mücadele açıklamalarını takip edeceğiz.
  • Bist100 yeniden 50 günlük ortalamasının üzerinde.
  • İtalya'daki mali endişeler Avrupa ve ABD borsalarında tedirginlik yaratırken, Yuan'daki değer kaybı Asya piyasalarında huzursuzluk yaratıyor.
  • IMF, küresel büyümeye ilişkin yeni endişelerin altını çizerken, 2018 ve 2019 yılı küresel büyüme beklentisini %3,9'dan %3,7'ye aşağı yönlü revize etti.
  • Borsa İstanbul'da pozitif açılış bekleniyor.


Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.