Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-10-11 06:27

lorem

  • ABD Başkanı Trump Fed'i ağır dille eleştirerek borsalarda yaşanan düşüşü Fed'in Faiz artışlarının neden olduğunu savundu.
  • Kredi Garanti Kurumlarına Sağlanan Hazine desteğine ilişkin karada değişiklik yapılmasına dair karar, Cumhurbaşkanı Erdoğan imzasıyla Resmi Gazetede yayınlandı. 
  • Döviz cinsinden kredilerin yapılandırılmasında Merkez kuru esas alınacak.
  • Saat 10:00 da Ağustos Ayı Cari işlemler Dengesi açıklanıyor.
  • Borsa İstanbul'da yatay açılış bekleniyor.


Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.