Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-11-06 06:24

lorem  • ABD İran'a yönelik ambargo listesini yayımlarken, Türkiye bu ülkeler arasında yer almadı ve ambargodan muaf tutulan ülkeler arasında yer aldı.
  • ABD İran'da sivil olarak devam eden 3 nükleer programa izin verirken, İran ticaret ambargosunu delecek farklı yollar izleyecek.
  • Asya Piyasalarında karmaşık bir görünüm öne çıkarken, Nikkei artıda ve Shangi Borsası ise eksi yönde hareket ediyor.
  • ABD'de ara seçimler bugün, sonuçlar gün içerisinde gelmeyebilir.
  • Borsa İstanbul'da yatay açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.