Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-11-08 06:23

lorem


  • ABD'de  Adalet Bakanı Başkan Trump'ın isteği üzerine istifa etti.
  • Temsilciler Meclisinde Demokratların ağırlık kazanması piyasada Trump'ın dış ticaret politikasında rahat davranamayacağı algısı yaratıyor.Borsalar için olumlu.
  • Bugün Fed kararı takip edilecek. Fed'den bir faiz artırımı beklenmiyor fakat son dönem piyasa ve ekonomideki gelişmeler Fed'in karar metnindeki ifadelere yansıyacak mı? Piyasa bunu  takip edecektir.
  • ABD borsalarındaki yükselişin ardından bugün Asya piyasası da iyimser, Çin'den gelen dış Ticaret fazlası beklentilerin üzerinde. Dışarıdan Olumlu bir hava esiyor.
  • Borsa İstanbul'da yatay Pozitif açılış bekleniyor.Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.