Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-11-19 06:26

lorem
  • Asya Borsaları karışık seyirle kapanış gerçekleştirdi.
  • Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, İstanbul Kongre Merkezinde TürkAkım Projesi Deniz Bölümünün Tamamlanması Töreni'ne katılacak, Mabeyn Köşkünde Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşecek. (14.00/15.30)
  • Philadelphia Fed Başkanı Harker, ''Aralık Ayında faiz artırımının doğru bir hareket olduğu konusunda ikna olmuş değilim'' dedi.
  • ABD Başkan yardımcısı Pence : Çin'den borçlanıp egemenliğinizi tehlikeye atmayın. Daraltıcı kuşak ve tek yönlü yola dikkat. 
  • Borsa İstanbul'da yatay açılış bekleniyor.
Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.