Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-11-20 06:29

lorem

  • Küresel Borsalar ABD-ÇİN arasındaki ticaret gerilimi ile düşüşte. ABD'den sonra sabah Asya piyasalarında da satışlar var.
  • Bugün Avrupa Birliği Maliye Bakanları toplantısı gerçekleşecek. İtalya ile ilgili açıklamalar piyasalara yön verebilir.
  • Fitch, yayımladığı raporda, Fed'den gelen şahin ton, güçlenen Dolar ve Ticaret savaşı endişelerinin 2019'da hissedilmeye devam edeceği notlarını paylaştı.
  • Dolar/TL'de bir süredir test ettiğimiz 5,30'ları yeniden baskılayan bir piyasa var.
  • Borsa İstanbul'da yatay açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.