Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-11-22 06:25

lorem  • Bugün ABD yarın Japonya Şükran günü nedeniyle kapalı olacak.
  • Avrupa Borsaları günü yükselişle tamamladı. New York borsasında endeksler, şükran günü tatil öncesi kayıplarının bir kısmını geri aldı.
  • ABD Savunma Bakanı Mattis, Suriye'nin kuzeyinde birkaç bölgede gözlem noktası kuracaklarını söyledi.
  • AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Erdoğan ile Bahçeli arasındaki görüşmenin ardından açıklamalarda bulundu. Çok olumlu bir aşamada olduğumuzu, daha da olumlu bir aşamaya gideceğimizi ifade edebilirim dedi.
  • Borsa İstanbul'da alıcılı açılış bekleniyor.
Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.