Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-12-20 06:26

lorem

  • ABD/FED Aralık Ayı Faiz Toplantısında beklentiler dahilinde faiz oranını 25 baz puan arttırarak % 2.25-2.5 seviyesine yükseltti. 
  • Uluslararası piyasalarda ABD hisse senetleri, Fed'in Aralık toplantısı sonrasında Powell'ın açıklamalarının ardından sert düştü 
  • Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Türkiye-İran Yüksek Düzeyli İşbirliği Konseyi Beşinci Toplantısı ile Çankaya Köşkü'nde Türkiye-İran İş Forumu'na katılacak.(Ankara/11.00/15.30) 
  • Beyaz Saray: ABD askerleri Suriye'den çekilmeye başladı. ABD Dışişleri personelinin 24 saat içerisinde, ABD askerinin ise 60 - 100 gün arasında ülkeden tahliye edilecek. 
  • Borsa İstanbul'da satıcılı açılış bekleniyor.
Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.