Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2018-12-21 06:26

lorem  • Bugün ABD’de veri akışı yoğun. Büyüme ve çekirdek PCE fiyatları takip edeceğiz.
  • ABD’de S&P500 endeksi referans olarak takip ettiğimiz 2.500 puanın altında kapatırken, VIX endeksi Şubat ayından sonraki en yüksek seviyesinde. Asya piyasalarında ise satıcılı bir seyir var. 
  • Türkiye’de bugün Aralık ayı tüketici güven endeksini takip edeceğiz. Güven endeksi ekonomideki harcamalar için de önemli göstergelerden biri olarak karşımızda.
  • Yurtdışı yerleşikler 14 Aralık ile biten haftada 133 milyon Dolarlık varlık satarken, bunun 70,3 milyon Doları hisse senedi oldu. 
  • Borsa İstanbul'da yatay açılış bekleniyor.

     


Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.