Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-01-10 06:26

lorem


  • Dolar/TL 5,54 seviyesine kadar yükselişinin ardından yeni güne parite etkisiyle 5,4760 seviyesinden başlıyor. 
  • Trump Demokratlarla hükümetin kapanması ve Meksika duvarı konusunda yapılan toplantıyı terk etti. "OHAL ilan edebilirim" dedi. 
  • Fitch'in ABD`nin borç tavanının, hükümetin kapanmasından daha önemli olduğunu vurgulayarak ülkenin `AAA` olan kredi notunu düşürebileceği tehdidinde bulunmasının ardından ilk tepki Beyaz Saraydan geldi. Trump'ın duvar inşa etmek için ilan ettiği ulusal acil durum kesinlikle hala bir seçenek denildi. 
  • KOBİ Paketi’nde, KGF destekli düşük faizli ve uzun vadeli ödemesiz dönemli kredi verilecek. 
  • Borsa İstanbul'da yatay açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.