Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-01-24 06:27

lorem  • Dışarıda Almanya, Euro Bölgesi ve ABD’de İmalat, Hizmet ve Bileşik PMI verileri açıklanacak. Ayrıca ECB Faiz Kararı ve ABD Ham Petrol Stokları ön planda olan diğer veriler.
  • Erdoğan/Putin ortak açıklamalarında Suriye’de kalıcı çözüm üretmek üzerine çalıştıklarını açıkladı.
  • Venezuela Devlet Başkanı Maduro ABD ile tüm diplomatik ilişkileri kestiklerini ve ABD’li diplomatların ülkeyi 72 saat içinde terk etmelerini istedi.Ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan Maduro’yu arayarak dik dur, yanındayız mesajını verdi.
  • ABD Borsaları, ticaret gerilimine yönelik endişelerin varlığını sürdürmesine rağmen günü hafif kazanımlarla kapattı. Avrupa borsaları günü düşüşle kapattı.
  • Borsa İstanbul’da pozitif açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.