Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-01-25 06:26

lorem  • İçeride Kapasite Kullanım Oranı açıklanacakken, Almanya’da İFO Endeksleri, ABD’de Dayanıklı Mal Siparişleri ve Yeni Konut Satışları ön planda.
  • CITI, ABD hisselerini nötr’e çekti. Türkiye 2019 yılında % 3,4 küçülür ifadesini kullandı.
  • ABD Ticaret Bakanı Ross: ABD ve Çin arasında ticaret anlaşması sağlanmasına daha millerce mesafe var dedi. Ayrıca ABD Venezuela’daki krizi çözmek üzere BMGK’yı acil toplantıya çağırdı. Maduro ise ABD’deki büyükelçilik ve konsolosluklarını kapama kararı aldı.
  • ABD borsasında endeksler, iç politika ile ilgili belirsizlikler ve Global büyümede yavaşlama endişeleriyle karışık seyretti. Avrupa borsaları, Avrupa Merkez Bankasının faiz kararlarının etkisiyle günü İngiltere hariç yükselişle tamamladı.
  • Borsa İstanbul’da yatay açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.