Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-01-28 06:25

lorem

  • İçeride Aralık ayı Uluslararası Rezervler ve Döviz Likitide’si açıklanacak.
  • Dışarıda ECB Başkanı Draghi’nin ve BOE Başkanı Carney’in konuşmaları ön planda.
  • 35 gündür kapalı olan federal hükümetin, 15 Şubat'a kadar yeniden açılması konusunda kongre ile uzlaştığını açıklayan Trump "Eğer sınır duvarında anlaşmaya varamazsak hükümet 25 Şubat'ta tekrar kapanacak"
  • Döviz fiyatlarında akşam saatlerinde gerçekleşen yüzde 2'lik düşüşün Standard Chartered'ın düşük kotasyon yazmasından kaynaklandığı belirtiliyor. Yeni günle birlikte dövizdeki olağandışı hareketlilik sona erdi.
  • Borsa İstanbul’da yatay açılış bekleniyor.Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.