Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-01-30 06:24

lorem
  • İçeride TCMB Enflasyon Raporu açıklanacakken, dışarıda Almanya’da TÜFE, ABD’de 4Ç18 GSYH ve FED’in açıklayacağı Faiz kararı ön planda. 
  • Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Mülki İdare Amirleri Buluşması ve MGK Toplantısı olacak. (13:00) – (15:00)
  • İngiliz Parlamentosu Brexit'i ötelemeyi içeren Cooper-Boles planını 296’ya karşı 327 oyla reddetti. Ancak AB Konseyi sözcüsü Aaman, Ayrılık Anlaşması müzakereye açık değil uyarısını yaptı.
  • ABD Borsaları karışık kapanışlar gerçekleştirdi. Avrupa borsaları yükselişle kapandı. Asya Hisseleri ise FED kararı öncesi karışık seyrediyor.
  • Borsa İstanbul’da yatay açılış bekleniyor.
Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.