Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-01-31 06:28

lorem  • FED beklentiler dahilinde politika faizinde değişime gitmedi.%2,25 – 2,50 aralığında sabit tuttu. FED Başkanı Powell açıklamaları ve FED toplantı metni piyasalar için oldukça olumluydu.
  • Avrupa borsaları, günü Almanya hariç yükselişle tamamlarken, ABD Borsaları FED sonrası Ralli yaşadı ve yükselişle kapattı. Asya hisse senetleri FED'in faiz artırımlarına ara verme sinyalleriyle yükselişe geçti
  • İçeride Aralık ayı Dış Ticaret açığı, 4Ç18 Turizm geliri açıklanacak.
  • Almanya’da  Aralık Ayı İşsizlik oranı, Euro Bölgesi’nde GSYH ve Aralık Ayı İşsizlik Oranı, ABD’de İşsizlik başvuruları ön planda.
  •  Borsa İstanbul’da pozitif açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.