Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-02-05 06:26

lorem























  • ·        İçeride Reel Efektif Döviz Kuru saat 14:30.  Almanya,Euro Bölgesi,ABD’de Ocak Ayı Hizmet PMI ve Bileşik PMI verileri açıklanacak, ayrıca İngiltere’de Ocak Ayı PMI açıklanacak.
  • ·         FED başkanı Powell ve Trump Pazartesi akşamı Beyaz Saray'da düzenlenen akşam yemeğinde son zamanlarda yaşanan ekonomik gelişmeleri, ve görünümü görüşmek üzere bir araya gelirken, FED'den yapılan açıklamaya göre para politikasına yönelik beklentilerini paylaşmadığı açıklandı.
  • ·         New York Borsası Yükselişle kapandı. Asya Hisseleri Yükseldi. Çin hafta boyunca tatil.
  • ·         Yabancı yatırımcılar Ocak ayında 9,79 milyar dolarlık alış ve 8,99 milyar dolarlık satış yaparlarken, nette 798,5 milyon dolarlık alımda bulundu.
  • ·        Borsa İstanbul’da yatay pozitif açılış bekleniyor.











Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.