Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-02-12 06:26

lorem
  • İçeride önemli bir veri yok ,ABD’de OPEC Aylık Raporu açıklanacak. Ayrıca İngiltere’de BoE Başkanı Carney ve ABD FED Başkanı Powell’in Konuşmaları var.
  • ABD Borsaları ise belirsizlik üzerine karışık kapandı. Avrupa Borsaları ise günü yükselişle tamamladı.
  • ABD Kongresi Hükümetin tekrar kapanmaması için anlaştı. Kongrede Cumhuriyetçi ve Demokrat üyelerin hükümetin ikinci kez kapanmamaları için sınıf güvenliği konusunda anlaşma sağlandığı belirtildi.
  • Venezuela/Maduro: ABD yaptırımları karşısında OPEC Üyelerine mektup göndererek destek istedi.
  • Borsa İstanbul’da pozitif açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.