Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-02-26 06:25

lorem  • Moody's: Türkiye'de kredi büyümesi için alınan tedbirler bankalar için negatif.
  •  FED Başkanı Powell’ın Konuşması  takip edilecek.
  • ABD borsaları verimli geçen ticaret görüşmeleri ve ertelenen ek gümrük vergilerinin ardından kazanımlarını artırdı. .Asya borsalarında ise dünkü sert yükselişler yerini karışık seyre bıraktı. 
  • Yellen dan Trump’a Sert Eleştiri;Trump makroekonomiden anlamıyor. Fed hedeflerinin istihdam ve enflasyon olduğunu bilmiyor. Ticaret savaşını desteklemek için FEDin kur hedefleyebileceğini söylüyor. 
  • Borsa İstanbul'da hafif eksi açılış bekleniyor.Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.