Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-03-04 06:22

lorem


  • İçeride Enflasyon verisi açıklanacakken, İngiltere’de İnşaat PMI, Euro Bölgesi’nde ÜFE verisi, ABD’de ise Aralık Ayı İnşaat Harcamaları ön planda olacak.
  • ABD ve Çin'in ticaret anlaşması yapmasına az kaldı. Beyaz Saray Danışmanı Kudlow: Çin Ticaret Müzakerelerinde Çok Büyük İlerleme Kaydedildi.
  • ABD Başkanı Donald Trump, Cumartesi günü yaptığı açıklamada, ABD dolarının çok güçlü olduğunu, FED Başkanı Jerome Powell'ı "faizleri artırmaktan hoşlanan" biri olarak niteleyerek bir kez daha eleştirdi.
  •  ABD Başkanı Trump'a 'gücünü kötüye kullanma' soruşturması açılıyor.
  • Borsa İstanbul’da pozitif açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.