Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-03-13 06:08

lorem

  • İçeride Para Politikası Toplantı Kurulu Özeti yayımlanacakken, ABD’de ÜFE ve Dayanıklı Mal Siparişleri verileri, Euro Bölgesi’nde ise Sanayi Üretimi verileri takip edilecek.
  • Avrupa Parlamentosu Türkiye’nin Avrupa Birliğine katılım müzakerelerinin askıya alınmasını öneren karar tasarısını bugün oylayacak.
  • Brexit anlaşması, İngiliz Parlamentosu tarafından 149 oy farkla reddedildi. 242 vekil anlaşmadan yana oy kullanırken, 391 vekil anlaşmanın aleyhinde oy kullandı. Parlamento anlaşmasız Brexit'i bugün oylayacak.
  • Milli Savunma Bakanlığı S-400 ile ilgili olarak, “Temmuz ayında teslim alınması ve Ekim sonu kurulumu planlanıyor, aksaklık yok” açıklamasında bulundu.
  • Borsa İstanbul’da yatay açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.