Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-03-15 06:09

lorem  • İçeride İşsizlik Oranı ve Bütçe Dengesi açıklanacakken, Euro Bölgesinde TÜFE verileri, ABD’de ise Kapasite Kullanım Oranı, Sanayi Üretimi ve Ocak Ayı İş İmkanları ve Personel Değişim Oranı ön planda olacak.
  • S&P, Türkiye’de resesyonun 2019 yılında devam etmesini, yılın ilk yarısında daha zayıf dinamikler ve yıl sonuna doğru baz etkisinden kaynaklı kısmi toparlanma beklediklerini belirtti.
  • Erdoğan; “S-400 ve F-35 tartışması ile ilgili olarak ülkemizin güvenliğini teminat altına almalıyız, S-400 işinden geri adım atmamız söz konusu bile değil” derken, ABD Başkanı Trump’a ise “Patriotlar konusunda kapalı değiliz” açıklamasını yaptığını paylaştı.
  • Moody's: Kamu mevduatına faiz sınırı kamu bankaları için pozitif.
  • Borsa İstanbul’da hafif alıcılı açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.