Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-03-18 06:11

lorem
  • İçeride Şubat Ayı Konut Satışları ve Ocak Ayı Doğrudan Yabancı Yatırımları verileri açıklanacakken, Euro Bölgesi’nde Dış Ticaret Dengesi ve ECB’den Guindos ve Praet’in Konuşması ön planda olacak.
  • Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Bugüne kadar TOKİ'den ev almış 210 bin vatandaşımızı ilgilendiren süreçte, 21 Mart tarihi itibarıyla vatandaşlarımızın borçlarını kapamalarını müteakip %22 indirim kampanyasını başlatıyoruz." dedi.
  • Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, elektronik çek ve bono uygulamasını başlatacaklarını belirtti.
  • Trump, ilan ettiği ulusal acil durumun iptalini öngören kongre kararını veto ederken, kongrede kabul edilen sınır güvenliği konusunda tehlikeli bir düzenlemeyi onayladı.
  • Borsa İstanbul’da hafif alıcılı açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.