Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-03-25 06:28

lorem  • İçeride Kapasite Kullanım Oranı Açıklanacakken, Almanya İFO İş İklimi Endeksi ve İşletme Beklentileri ön planda olacak.
  • TCMB: Merkez Bankası rezervlerini güçlendirme politikasına kararlılıkla devam etmekte olduğunu, brüt rezervlerde yaşanan dalgalanmalar olağan işlemlerden kaynaklanıp, para politikası ve likidite yönetimine ilişkin tüm araçlar kullanılmaya devam edileceğini açıkladı
  • SPK ‘nın  JP Morgan  Raporuyla ilgili soruşma haberi sonrası haber akışı ile birlikte BDDK nın bankalara yönelik döviz alım işlemleriyle ilgili soruma başlatması sonrası gelecek açıklamalar Dolar/TL seyri açısından önemli olacaktır.
  • Bu hafta AMB Başkanı Draghi açıklamaları da parite açısından yakın takibimizde olacak. 
  • Borsa İstanbul'un tepki alımlarıyla açılması bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.