Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-04-09 06:13

lorem

  • Cumhurbaşkanı Erdoğan: (Rusya İle) Milli Para Konusu Görüşmelerimizin En Önemli Maddesi. Ve Rusya İle Ortak Ticaret Hedefimiz 100 Milyar Dolar.
  • Putin: Türkiye İle Ticaretimizin Dengeli Olması İçin Çalışıyoruz. Türk Müteahhitler Rusya Pazarında 70 Milyar Dolarlık İşe İmza Attı.
  • Beyaz Saray/Williams: ABD, Çin ile ticaret görüşmelerinde gelinen noktadan henüz tatmin olmuş değil, Çin ile ticaret savaşını sona erdirecek bir ticaret anlaşmasının önünde hala çözülmeyi bekleyen konular var.
  • ABD ve Avrupa Borsaları karışık seyretti.
  • Borsa İstanbul’da pozitif açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.