Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-05-17 06:17

lorem
  •          İçeride önemli bir veri akışı bulunmazken, Euro Bölgesi’nde TÜFE verisi ön planda.
  •     ABD, Türkiye’yi bazı ürünlerin ABD’ye gümrüksüz girişine imkan veren Genelleştirilmiş Tercihler Sistemi’nden çıkardı. Ayrıca Türkiye’den çelik ithalatı için uygulanan tarife oranı %50’den %25’e indirildi.
  •          Çin: ABD ile ticaret sürtüşmesinin ekonomiye etkisi kontrol edilebilir düzeyde.
  •          Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, Rusya'dan alınacak S-400 füze savunma sistemleriyle ilgili, "Biz ciddi bir devletiz, anlaşmamız Rusya ile devam ediyor" açıklamasında bulundu.
  •          Borsa İstanbul’da pozitif açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.