Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-05-21 06:10

lorem

  •          Morgan Stanley, ABD-Çin ticaret görüşmelerinin çökmesi ve Çin  mallarına tarifelerin yükseltilmesinin dünya ekonomisini resesyona  doğru iteceğini ve Fed'in bir yıl içinde ABD'de faizleri sıfıra indirmek zorunda kalabileceğini bildirdi.
  •          YSK’nın gerekçeli kararının bugün açıklanması bekleniyor.
  •          Powell, ticaret görüşmelerine ilişkin, "Müzakelerin sonucu henüz bilinmiyor, yüksek belirsizliğe sahip ve bu konu üzerine hükümde bulunmak için henüz çok erken dedi.
  •          Bankaların döviz alım ve satım işlemlerine yeni bir kural getirdi. 100.000 dolar üzeri döviz almak isteyenler bir gün bekleyecek.
  •          Borsa İstanbul’da yatay açılış bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.