Bu haberleri atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2019-05-30 06:18

lorem
·         Bugün içeride önemli bir veri akışı bulunmazken, ABD 1Ç19 büyüme verisi açıklanacak.
·         Cumhurbaşkanı Erdoğan 14:00’da Yargı Reformu Stratejisi Programına katılacak.
·         Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ABD Başkanı Trump G-20 Zirvesinde görüşecek. G-20 zirvesi 28-29 Haziran'da Osaka'da yapılacak.
·      Beyaz Saray, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Donald Trump arasındaki telefon görüşmesinde ikili ticaretin artırılması, çelik vergisi ve S-400 konularının ele alındığını bildirdi.
·         ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü: S-400 alımının gerçekleşmesi halinde Türkiye çok ciddi ve çok olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalacak.
·         Borsa İstanbul’da negatif açılış bekleniyor.Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.