Bu Haberleri Atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2020-01-14 05:41

lorem

  • TCMB verilerine göre, cari işlemler dengesi kasım ayında 520 milyon Dolar açık verdi. 12 aylık cari işlemler dengesi ise 2,72 milyar Dolar fazla verdi.
  • ABD Hazine Bakanlığı, Çin için kur manipülatörü tanımını resmi olarak kaldırdı. Bu, ABD'nin imzalanacak faz 1 ticaret anlaşması öncesi Çin hükümetine büyük bir ödün olarak değerlendirildi.
  • ABD Ticaret Temsilcisi Ofisi'nden gelen bilgiye göre ABD, Japonya ve Avrupa Birliği'nin ticaret temsilcileri yarın Washington'da bir araya gelerek Çin'in ticaret politikalarını ve uyguladığı sübvansiyonları ele alacak.
  • Türkiye Sanayi Üretimi verisinin saat 10:00’da açıklanması bekleniyor.
  • Borsa İstanbul’da bugün yatay bir açılış bekleniyor. 

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.