Bu Haberleri Atlamayın

Piyasa Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Başlık

2020-01-24 06:06

lorem
  • EBRD Başkanı Suma Chakrabarti Davos Zirvesi’nde Chakrabarti, Türkiye’de bu yıl 1 milyar Euro’luk bir yatırım yapabileceklerini söyledi.
  • ECB, piyasa beklentilerine paralel şekilde faizlerde bir değişikliğe gitmedi. Banka, politika faizini %0,0, mevduat faizini %-0,50, marjinal fonlama faizini ise %0,25 seviyesinde aynı bıraktı.
  • Trump’ın görevinden azledilmesi talebiyle yargılandığı Senato’daki oturumların ikinci gününde Demokratlar gerekçelerini sunumlarla anlattı ancak savundukları tezler Cumhuriyetçi senatörleri ikna edemedi.
  • Almanya Başbakanı Merkel’in bugün Türkiye’ye gelmesi bekleniyor.
  • Borsa İstanbul’da yatay pozitif açılış yapması bekleniyor.

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.